CİBUS Gıda, sizleri dünya markası haline gelmiş gıda ürünleriyle buluşturuyor. 64 ülkeden 70 marka ve 1500 çeşit ürünle tüm ulusal ve yerel zincir mağazalara tedarik sağlayan şirketimiz sizleri global dünyanın marka haline gelmiş lezzetlerini tatmanıza olanak sağlıyor.

2003 yılından beri global markaların ithalatını yapmakta olan Ekol Gıda’nın 2013 yılında zincir mağazalar tedarikçisiolarak kurduğu CİBUS Gıda, bugün Türkiye’nin dört bir yanındaki marketlere dağıtım yapmakta olup aynı zamanda .merch hizmeti de vermektedir.

CİBUS Gıda, bünyesinde dünyanın dört bir yanında isim yapmış peynir, tereyağ, makarna, çerez , kraker, soya sos, deniz tuzu, cips, panko, krem şanti, sirke, çikolata, reçel, soya sütü, sushi pirinci, kinoa, Beluga mercimeği, kuskus, hardal, wasabi, mapple şurup, kapari karpuzu, soya filizi, kedi dili, karides krakeri çeşitli sos grublarıvb. bulundurmaktadır.

Meksika Mutfağından Japon Mutfağına, İtalyan Mutfağından Thai Mutfağına her tür mutfakta kullanılabilecek ürünleri sizlerin mutfağına getirmek için dünya mutfağındaki tüm gelişmeleri yakından takip edip marketinize ulaştırmaktadır. 

REFERANSLARIMIZ
E - BÜLTEN Haberdar Olun.
HIZLI ERİŞİM