CİBUS Gıda üst yönetimi; kurguladığı özel Gıda İş Etiği Kuralları'nın etkin bir şekilde uygulanmasından ve bunun desteklediği bir kültürün oluşturulmasından sorumludur. Gıda İş Etiği Kuralları ve ilgili her türlü politika CİBUS Gıda’nın tüm çalışanlarının da dahil olduğu bir koordinasyonla sağlanıp üst yönetim tarafından gözden geçirilip, revize ve dökümante edilerek uygulanır.

Dürüstlük:CİBUS Gıda olarak, dürüstlük; öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır. Tüm çalışanlar ve paydaşlarımızla iş ilişkisi ve süreçlerinde doğruluk ilkesiyle hareket ederiz.

Gizlilik:CİBUS Gıda olarak; işbirliği içerisinde olduğumuz gıda markalarının, hizmet verdiğimiz ve ilişki içerisinde olduğumuz değerli şirketlerin, tüm müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz. Tüm iştirakçilerimizin faaliyetlerine ilişkin gizli bilgileri korur, bu bilgileri sadece firmamızın amaçları doğrultusunda kullanır; belirlenen yetkiler dahilinde ilgili kişilerle paylaşırız.

Çıkar Çatışması:CİBUS Gıda olarakçıkar çatışmalarından uzak durmayı hedefleriz. Mevcut görevimizden yararlanarak; şahsen, ailemiz veya yakınlarımızın vasıtası ile iş münasebetinde bulunduğumuz kişi ve kuruluşlardan kişisel çıkar sağlamayız. CİBUS Gıda’nın adını ve gücünü, kimliğimizi, kişisel fayda sağlamak amacıyla kullanmaktan kaçınırız.

Sorumluluklar:CİBUS Gıda olarak yasal sorumluluklarımızın yanı sıra; profesyonel işbirliği içersinde olduğumuz markalara, müşterilerimize, çalışanlara, tedarikçilerimize, rakiplerimize, topluma, insanlığa karşı “Uluslararası İş Etiği Standartları” sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz.

REFERANSLARIMIZ
E - BÜLTEN Haberdar Olun.
HIZLI ERİŞİM